O nas

Odzyskaj spokój i radość życia!

 

Nasza Wizja

Zdrowie psychiczne jest fundamentem, na którym budujemy nasze życie.

Nasza Misja

Chcemy dostarczać wsparcie psychologiczne wszędzie tam, gdzie jest potrzebne. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby móc działać szybciej, ponieważ czas jest dobrem, którego nie możemy odzyskać. 

Co oferujemy?

 • LuxGabinety oferuje psychoterapię i konsultacje psychologiczne.
 • Spotkania z psychologiem, psychoterapeutą w bardzo komfortowym gabinecie stacjonarnym w Krakowie.

Liczba osób cierpiących na depresję w Polsce ok.  1 500 000 

 

Liczba osób cierpiących na zaburzenia psychiczne ok.  2 500 000

 

Najczęściej zgłaszany problem Lęk

Nasz ZespółZapraszamy do kontaktu

Paulina Kozik
Paulina Kozik

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie o specjalności psychologia kliniczna, a także psychoterapeutka poznawczo-behawioralna w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS.

Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Pracuje pod regularną superwizją, a także stale pogłębia swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach naukowych oraz szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii.

Doświadczenie w pracy zdobywała m. in. podczas stażu w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego, a także pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krakowie.

Na co dzień pracuje głównie z osobami dorosłymi borykającymi się z przewlekłym lękiem, zakłóconym snem, zaburzeniami nastroju oraz problemami natury osobowościowej. Wykorzystuje podejście poznawczo-behawioralne, a także elementy terapii schematów oraz terapii dialektyczno-behawioralnej.

Moje podejście w pracy oddaje metafora mówiąca, że terapia nie polega na łowieniu ryb za pacjenta, lecz na pomocy mu w skonstruowaniu własnej wędki, tak aby mógł nauczyć się skutecznie łowić sam. Współpraca terapeutyczna polega zatem na wspólnym badaniu niepomocnych sposobów myślenia, odczuwania i zachowywania się oraz poszukiwaniu sposobów najskuteczniejszej i najlepszej dla pacjenta ich zmiany.

W wolnych chwilach uwielbiam eksperymentować ze smakami w kuchni, delektować się dobrą kawą, a także czerpać przyjemność z jazdy na rowerze, rolkach czy nartach.

Aby umówić wizytę u tej specjalistki zadzwoń pod numer

 • 503 903 831
 • info@luxgabinety.pl
Alicja Strózik
Alicja Strózik

Psychoterapeutka, psycholożka

Specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych, szczególnie terapią lęku oraz depresją poporodową. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Brała udział w wielu szkoleniach m.in. z obszaru interwencji kryzysowej, pracy z młodymi mamami oraz młodzieżą potrzebującą wsparcia.

Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym.

Aby umówić konsultację z tą specjalistką zadzwoń już teraz

 • 503903831
 • info@luxgabinety.pl
Agnieszka Zawadzka
Agnieszka Zawadzka

Psycholożka, psychoterapeutka

Absolwentka Wydziału Psychologii SWPS. Jest w trakcie 4-letniego kursu podyplomowego osób dorosłych w Centrum Terapii Poznawczo-Behawiorlanej w Warszawie. Sukcesywnie poszerza wiedzę na licznych kursach specjalistycznych, warsztatach i szkoleniach. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, w szczególności zaburzeniami lękowymi, depresją i zaburzeniami adaptacyjnymi.

Pracuje w nurcie poznaczo-behawioralnym (CBT).

Aby umówić konsultację z tą specjalistką zadzwoń już teraz pod numer

 • 503 903 831
 • info@luxtest.pl
Tomasz Malinowski
Tomasz Malinowski

Psychoterapeuta i psycholog

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył, poza licznymi kursami, specjalistycznymi 4-letni kurs podyplomowy w Centrum CBT-EDU w Krakowie.

Pracuje w nurcie poznaczo-behawioralnym (CBT).

Aby umówić konsultację z tym specjalistą zadzwoń już teraz pod numer

 • 503 903 831
 • info@luxtest.pl
Twoje zdjęcie
Twoje zdjęcie

Psychoterapeuta

Jesteś psychoterapeutą/psychoterapeutką? W związku z dużym zainteresowaniem terapią online poszukujemy wykwalifikowanych terapeutów z doświadczeniem w pracy z osobami dorosłymi. Praca zdalna. Wyślij swoje CV na adres email: info@luxgabinety.pl Czekamy na Ciebie!

  kariera@luxtest.pl

Dane kontaktowe

Adres:
Kraków, ul. Wadowicka 7

Tel:
503 903 831

Email:
info@luxgabinety.pl