Psychoterapia Kraków - stacjonarnie i online

Psychoterapia online

psychoterapia-krakow-online

Psychoterapia - wsparcie psychologiczne dla każdego.

Ostatnie wydarzenia zmieniły życie wielu ludzi w nieodwracalny sposób. Pojawiło się więcej niepewności, lęku i obaw. Stanowi to wyzwanie również dla nas, psychologów i psychoterapeutów, aby nadążyć za tempem zmian i dostosować posiadane zasoby do wzrastającego zapotrzebowania na wsparcie z naszej strony.

Umów się na wizytę już teraz:

503 903 831

  

 

 

Czy psychoterapia jest dla mnie?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, najlepszym rozwiązaniem będzie umówienie się na konsultację, podczas której będziesz mieć okazję do zadania nurtujących Cię pytań lub podzielenia się swoim problemem. Wspólnie ustalicie, co będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Możesz umówić się na kilka konsultacji lub na psychoterapię, która trwa dłużej i ma bardziej ustrukturyzowaną formę. Wybór należy do Ciebie.

Nie ma zbyt błahych problemów, ponieważ każdy ma inną wrażliwość.

 

psychoterapia-dla-mnie

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Pierwsza wizyta ma formę konsultacji psychologicznej. Podczas rozmowy będziesz mieć okazję zadać pytania oraz opowiedzieć o swoich problemach i oczekiwaniach. Czasem potrzeba kilka spotkań aby ustalić czy i jaka forma psychoterapii będzie potrzebna. 

 

Jak długo trwa psychoterapia?

Jest to uwarunkowane m.in. rodzajem problemów, celami psychoterapii, indywidualnymi predyspozycjami. W naszych Gabinetach pracujemy w podejściu behawioralno-poznawczym oraz systemowym. Najczęściej przyjmowana jest perspektywa krótkoterminowa, która trwa średnio od 2-6 miesięcy. Spotkania odbywają się raz na tydzień. 

Są jednak osoby, które potrzebują więcej czasu, wtedy długość terapii jak i częstotliwość spotkań są ustalane indywidualnie.

Psychoterapia online - zdalnie przez internet.

 Psychoterapia online daje możliwość rozmowy wideo z wybranym specjalistą: psychologiem lub psychoterapeutą.

Taka forma kontaktu posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i jest formą udzielania wsparcia osobom, które tego potrzebują. Nasi specjaliści posiadają wykształcenie wyższe kierunkowe, a także certyfikaty terapeutyczne. 

psychoterapia-pomoc 

Jak szybko mogę uzyskać pomoc psychologiczną?

Nasz zespół oferuje wsparcie psychologiczne w formie konsultacji oraz psychoterapii osób dorosłych, par, grup. 

W związku z dużym zapotrzebowaniem na pomoc psychologiczną w ostatnim czasie, termin oczekiwania na pierwszą wizytę może być wydłużony. Nasz zespół stale się powiększa, aby sprostać zapotrzebowaniom.  

Prosimy o wyrozumiałość. 

Skontaktuj się z nami już teraz!

Dane kontaktowe

Adres:
Kraków, ul. Wadowicka 7

Tel:
503 903 831

Email:
info@luxgabinety.pl